Ytong

  1. Ytong

Zoznámte sa s kompletným riešením pre stavbu dokonalého rodinného domu. Čisto prírodný stavebný materiál Ytong predstavuje len 9 % z celkovej ceny domu a pritom vám zaistí bezstarostné a predovšetkým zdravé bývanie. Ytong je vaším kľúčom k budúcej finančnej úspore.

Zdravé bývanie
Pohodová klíma, domov bez plesní, čisté prírodné materiály, zdravotná neškodnosť – to všetko znamená zdravý dom zo stavebného materiálu Ytong, ktorý chráni zdravie svojich obyvateľov.

Tepelná izolácia
Vďaka miliónom uzatvorených pórov je Ytong tým najlepším a najbezpečnejším izolantom. V miestach základov, rohov, parapetov, dverí i okien – stále výnimočné tepelnoizolačné vlastnosti!

Rýchla a jednoduchá výstavba
Pri výstavbe rodinného domu z materiálu Ytong ušetríte 40 % času za prácu. Manipulácia a práca s tvárnicami Ytong je rýchla, ľahká a veľmi presná, navyše bez zbytočného odpadu. Postavte svoj nový domov efektívne!

Trvalá hodnota
Jedinou vecou, ktorú na svojom dome nevymeníte, je hrubá stavba. Viete, že náklady na hrubú stavbu tvoria iba 9 % z celkovej ceny rodinného domu? Doprajte si luxus (pohodlie?…. ) a vyberte si ten najlepší stavebný materiál pre svoj zdravý dom!

Zdroj www.ytong.sk