Tondach

  1. Tondach

33-ročná záruka
Poskytujeme najdlhšiu a najkomplexnejšiu záruku na trhu, pretože výrobky Tondach nielen spĺňajú ale často aj prevyšujú prísne slovenské a európske normy. Dôkazom sú milióny spokojných zákazníkov v celej Európe.

Kompletný premyslený systém
Okrem základných škridiel ponúka Tondach i kompletné keramické a nekeramické príslušenstvo, ktoré zabezpečujú maximálnu funkčnosť strešného systému. Na rozdiel od iných výrobcov, kladie Tondach dôraz na kvalitu všetkých strešných doplnkov. Výhodou keramického príslušenstva oproti plastovým doplnkom je v jeho odolnosti a stálofarebnosti, nekeramické príslušenstvo je výhradne z ušľachtilých kovov.

Najväčší výrobca pálených škridiel v strednej Európe
Koncern Tondach pôsobí v 11 krajinách a svoje produkty vyrába v 34 výrobných závodoch. Dlhá tradícia výroby, stála modernizácia a investície do rozvoja a zdokonaľovania zaručujú splnenie vysokých očakávaní všetkých našich zákazníkov dnes aj v ďalekej budúcnosti.

Zdravie na prvom mieste
Ako jediný výrobca strešných materiálov Tondach získal špeciálny európsky certifikát pre stavebné materiály NaturePlus, ktorý potvrdzuje neškodnosť výrobkov a samotného výrobného procesu pre zdravie a životné prostredie.

Najširší sortiment na Slovensku
Systém Tondach uspokojí i najnáročnejšieho zákazníka – základné škridly sú dostupné vo viac ako 200 kombináciách tvarov, farieb a povrchových úprav. Široký sortiment ponúka možnosti doslovne šité na mieru. Výrobky vhodné na rekonštrukcie starších striech i výrobky rešpektujúce modernú architektúru a nároky novostavieb.

Myslíme do budúcnosti
Ako jediný z predajcov strešných systémov na Slovensku, ponúkame vysokokvalitné solárne zostavy TONDACH SOLAR na ohrev úžitkovej pitnej vody a tým šetríme vaše budúce výdavky.

Zdroj www.tondach.sk