Bramac

  1. Bramac

Výhody betónových škridiel Bramac:

Betónové škridly bramac sú veľmi pevné
Kvalita tvrdá ako kameň: strešné škridly znesú obrovské zaťaženie, sú pevné a trvanlivé. V priebehu rokov sa trvale spevňujú napriek extrémnym poveternostným podmienkam alebo krúpam. Strešné škridly Bramac sú v priemere o 25 % pevnejšie, ako predpisuje norma.

Betónové škridly bramac sú ekologické
Betónové škridly sa vytvrdzujú pri teplote 60 °C. V porovnaní s keramickými škridlami, ktoré prechádzajú teplotou ~1 000 °C, dosahuje úspora energie výroby betónových škridiel až 70 % a výrazne sa redukujú emisie CO. Strecha s plochou 160 m2 ušetrí toľko energie, koľko by rodinný dom spotreboval na vykurovanie po dobu 1 roku (rátaná spotreba zemného plynu 14 m3/m2).

Betónové škridly ponúkajú ochranu proti hluku
Strešné škridly utlmia vonkajší hluk až o 7 dB viac ako pri plechových krytinách, čo je zníženie až o polovicu. Betónové škridly bramac sú hospodárne
Strešné škridly sú rozmerovo identické, preto je pokládka jednoduchá a ľahká. Tým je možné znížiť dobu pokládky a redukovať náklady za prácu.

Nadštandardné záruky
Spoločnosť Bramac poskytuje 30-ročnú záruku na mrazuvzdornosť strešnej krytiny Bramac alebo 15-ročnú záruku na funkčnosť strešného systému Bramac.

Zdroj www.bramac.sk